Тел.:

+38 044 240 01 41
+38 067 253 16 52

E-mail:

office@granformat.com.ua

Графік роботи:

Пн-Пт - з 9.00 до 18.00
Сб-Нд - вихідні

СУЛЬФАТ АМОНІЮ

Високоефективне азотно-сірчане мінеральне добриво

Пшениця. Дефіцит сірки. Що робити?

Наслідками дефіциту сірки для пшениці є зниження врожайності та значне погіршення якості врожаю, зменшення вмісту протеїну в зерні. Кількість зерен і розмір зменшується, пригнічується синтез амінокислот.

 

Виробник мінеральних добрив “ГРАН ФОРМАТ” рекомендує звернути увагу на колір молодих листків і стебла рослин. При дефіциті сірки листки спочатку стають світло-зеленими, потім жовтими з легким червоним відтінком. Стебла тоншають, дерев’яніють, стають ламкими і жорсткими.

 

Для запобігання появі таких симптомів радимо вносити гранульоване добриво виробництва “ГРАН ФОРМАТ” СУЛЬФАТ АМОНІЮ. Воно є високоефективним азотно-сірчаним мінеральним добривом, що містить 21% азоту в амонійній формі та 24% сірки. Використання цього добрива сприяє формуванню здорової зеленої листостеблової маси, рівномірному дозріванню, більш ефективному використанню азоту культурою, поліпшенню вмісту білка у зерні.

 

Фахівці “ГРАН ФОРМАТ” нададуть Вам вичерпну інформацію щодо технології використання гранульованого добрива Сульфат Амонію на посівах пшениці з урахуванням Ваших умов.

admin_gran