Тел.:

+38 044 240 01 41
+38 067 253 16 52

E-mail:

office@granformat.com.ua

Графік роботи:

Пн-Пт - з 9.00 до 18.00
Сб-Нд - вихідні

СУЛЬФАТ АМОНІЮ

Високоефективне азотно-сірчане мінеральне добриво

Реалії технологій: стабільна врожайність цукрових буряків

Потенціал сучасних сортів та гібридів цукрових буряків високий як за урожайністю, так і за цукристістю. Проте реалізація цього потенціалу можлива за умови правильного використання добрив. Виробник мінеральних добрив “ГРАН ФОРМАТ” рекомендує вносити гранульоване азотно-сірчане мінеральне добриво СУЛЬФАТ АМОНІЮ (N21%, S24%) для отримання стабільних врожаїв.

 

Найважливіший елемент для цукрових буряків – це азот. При вегетації оптимальне живлення азотом сприяє швидкому формуванню високо адаптивного листкового апарату рослин. Сірка підвищує засвоєння рослиною азоту та запобігає накопиченню його надлишків. Застосування СУЛЬФАТА АМОНІЮ сприяє збільшенню маси коренеплодів та інтенсивному накопиченню цукру.

 

Технологія вирощування цукрового буряка залежить від багатьох факторів: сівозміни, стійкості гібридів до патогенів, живлення рослин і погодних умов. Єдиної схеми захисту, яка буде працювати з року в рік, не існує. Тому звертайтеся за консультацією до агрономів виробника добрив “ГРАН ФОРМАТ”, і Ви отримаєте вичерпну інформацію щодо оптимальної технології використання гранульованого добрива Сульфат Амонію на посівах цукрових буряків з урахуванням Ваших умов.

admin_gran