Тел.:

+38 044 240 01 41
+38 067 253 16 52

E-mail:

office@granformat.com.ua

Графік роботи:

Пн-Пт - з 9.00 до 18.00
Сб-Нд - вихідні

СУЛЬФАТ АМОНІЮ

Високоефективне азотно-сірчане мінеральне добриво

Чи варто застосувати добриво Сульфат Амонію при вирощуванні картоплі?

Правильна відповідь – Так.

Сульфат амонію, виробництва “ГРАН ФОРМАТ”, є високоефективним азотно-сірчаним мінеральним добривом що містить 21% азоту в амонійній формі та найбільший відсоток вмісту сірки в порівнянні з іншими комплексними добривами — не менше 24 %. Легкодоступна для рослини форма елементів добрива починає засвоюватися одразу після внесення.

 

Азот – основний елемент росту. За його нестачі послаблюється ріст картоплі, знижується урожайність бульб і вміст крохмалю. Нестача азоту спричиняє інтенсивніше поглинання хлору, що викликає передчасне відмирання листя, зменшення кількості та розміру бульб. Сірка підвищує засвоєння азоту та запобігає накопиченню нітратів. Симптоми нестачі сірки схожі з симптомами, які з’являються при нестачі азоту. Усі листки мають блідо-жовте забарвлення та менші за розміром у порівнянні із здоровими листками. Молоді листки мають яскраво жовте забарвлення. Не слід плутати із дефіцитом заліза, при якому з’являються схожі симптоми, однак прожилки листя при цьому залишаються зеленими.

 

В Україні сульфат амонію виробляється у великих обсягах, проте гарантовано якісний продукт Вам пропонує виробник мінеральних добрив “ГРАН ФОРМАТ”. Фахівці компанії нададуть Вам вичерпну інформацію щодо технології використання гранульованого добрива Сульфат Амонію при вирощуванні картоплі та обґрунтують економічну складову.

admin_gran